POZNAJ NAS

to spółka powołana do życia w 2001 roku na mocy porozumienia zawartego przez 17 Regionalnych Rozgłośni Polskiego Radia, w celu ich reprezentacji na rynku ogólnopolskim oraz ponadregionalnym.

Audytorium17 to przedstawiciel nie tylko 17-stu Regionalnych Rozgłośni Polskiego Radia w dziedzinie zakupu czasu reklamowego i planowania kampanii reklamowych, ale także 6-ciu wyspecjalizowanych programów lokalnych, tzw. anten miejskich.

Regionalne Rozgłośnie Polskiego Radia, jako grupa radiowa, mają zasięg ogólnopolski, zachowując cały czas swój indywidualny, regionalny charakter. Ponad 100 nadajników naziemnych (FM) stacji regionalnych ulokowane w całej Polsce zapewniają najlepszy radiowy zasięg techniczny. Regionalne Rozgłośnie obejmują swoim zasięgiem, nie tylko region, w którym nadają, lecz również część terytorium województw ościennych, dodatkowo zwiększając zasięgi. Audytorium17 trafia do ponad 36 milionów Polaków.

Antenowe Kampanie Reklamowe

Skuteczne i precyzyjne planowanie kampanii ogólnopolskich lub w wybranych regionach docieramy do każdej grupy celowej!
Oferta Audytorium17 jest tak skonstruowana, aby realizować założenia i potrzebę komunikacji marki przez szeroki zasięg, precyzyjne targetowanie i kontekstowe dotarcie z właściwym przekazem. 

Sponsoring radiowy

Sponsoring wspiera markę w budowie pożądanego wizerunku, by podkreślić najważniejsze cechy produktu. Dzięki możliwości precyzyjnego doboru kontekstu wyróżnia się i pozwala zaistnieć w świadomości słuchacza.
Sponsoring prognozy pogody, serwisów sportowych oraz audycji tematycznych.

Niestandardowe rozwiązania reklamowe

Specjalizujemy się w produkcji krótkich audycji promocyjnych. Ta forma od kilku lat zdobyła uznanie klientów instytucjonalnych.
Patronaty medialne, kampanie społeczne oraz akcje specjalne!

Produkcja spotów i audycji radiowych

Kompletna usługa od produkcji do emisji! Twój pomysł ubierzemy w słowa, by potem nadać mu głos i muzykę.  

 

Internetowe Kampanie Reklamowe

Planowanie kampanii ogólnopolskich lub w wybranych regionach! W ich realizacji, oprócz klasycznych narzędzi, wykorzystujemy reklamę w playerach audio Rozgłośni, budując, dzięki temu, szeroki zasięg komunikacji, docierając do słuchaczy w całej Polsce. 

Projektowanie i redakcja materiałów

Przygotujemy Twój banner i zredagujemy artykuł sponsorski, by mógł skutecznie i precyzyjnie dotrzeć do grupy Twoich odbiorców.

Dlaczego my

  • Jesteśmy znakomitym narzędziem komunikacji zarówno poprzez kampanie  ogólnopolskie jak i ponadregionalne (np. emitowane tylko w Polsce południowej lub wybranych indywidualnie regionach).
  • Budujemy wymagane zasięgi, zróżnicowane w zależności od regionu. 
  • Mamy niskie koszty dotarcia.
  • Szeroka i różnorodna oferta programowa Rozgłośni Regionalnych, bardzo dobrze przekłada się na wysoką słuchalność bloków reklamowych.
  • Jesteśmy najbardziej efektywnym kosztowo medium. SPRAWDŹ NAS!
  • Rozgłośnie Regionalne mają od lat wiernych i lojalnych słuchaczy.
  • Słuchowiska, reportaże, koncerty to programy, których jest na naszych antenach najwięcej. 

 

      POLITYKA PRYWATNOŚCI A17