„AudioFeels: Siedem Głosów Głównych”.
07.06.2024
Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin
Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
1 koncert: 18:00  2 koncert: 20:30

Niezwykły band a cappella powraca do Lublina i zaśpiewa jednego dnia aż dwa koncerty: o 18:00 i 20:30. Na obu wydarzeniach wykonania zespołu zostaną zarejestrowane i usłyszymy je na drugim albumie koncertowym AudioFeels! Zostań częścią tego wyjątkowego wydarzenia

 Wielki powrót grupy wykonującej muzykę w stylu Vocal Play – artyści śpiewając imitują brzmienie instrumentów! Gotowi na wyprawę z królami a cappella panującymi w Polsce od lat? Poznajcie ich nową odsłonę, w której powiało świeżością! O oszałamiające muzyczne widoki na trasie zadbają: Marcin Illukiewicz, Piotr “Bobby” Jarosz, Marek Lewandowski, Jędrzej Suchan, Jarosław Weidner, Marcin Wojciechowski oraz Paweł Serafin.

 W październiku 2009 roku premierę miał pierwszy album AudioFeels – „Uncovered”, który w dwa tygodnie pokrył się złotem i został najchętniej kupowaną płytą CD w Polsce. Kolejne lata również obfitowały w sukcesy: nominacja do nagrody Fryderyki w kategorii „Nowa twarz fonografii”, kwalifikacja do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii „Zespół roku”, koncerty we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Monako, Austrii, Rosji oraz w Stanach Zjednoczonych.

Podczas siedemnastu lat działalności muzycy wydali 4 albumy, zajęli czołowe miejsca podczas wielu międzynarodowych konkursów (m.in. w Lipsku, Moskwie czy Nowym Jorku) i regularnie zapraszani są na europejskie festiwale wokalne. Od 2018 roku w szeregach zespołu obecny jest beatboxer Piotr „Bobby” Jarosz, który rok wcześniej został mistrzem Polski w swojej dyscyplinie. Zespół stale koncertuje, regularnie uświetniając występami wyjątkowe wydarzenia.

Bilety do nabycia: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/124155/Lublin/AudioFeels/ 

Więcej na: radio.lublin.pl