4 lutego Radio Wrocław zaprasza na wyjątkowy koncert jednej z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek.

Anna Wyszkoni w ciągu swojej 27 letniej działalności artystycznej wydała dwanaście płyt. Wylansowała wiele przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki, a kilka z nich można już dziś uznać za kultowe.

Każdy koncert Ani Wyszkoni to niezwykle emocjonalny i elegancki spektakl na najwyższym poziomie muzycznym i wizualnym. Przy akompaniamencie pianina, trąbki i gitar akustycznych Ania zabiera widzów w dwugodzinną muzyczna podróż, pełną emocji i wzruszeń. Na jej koncercie nigdy nie zabraknie tych najważniejszych i najbardziej znanych piosenek: „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Agnieszka”, „Oczy szeroko zamknięte”. Na koncercie w Sali Radia Wrocław usłyszymy też te najnowsze przeboje: „Z cegieł i łez”, „Było minęło” oraz inne nowości, którymi wokalistka zaskakuje swoich słuchaczy na najnowszym albumie pt. „Z cegieł i łez”.

Zapraszamy na porywający i wzruszający spektakl muzyczny.

4 lutego (niedziela, godz. 20.00
Sala Koncertowa Radia Wrocław

Ul. Karkonoska 10

Bilety dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl ebilet.pl

źródło: Radio Wrocław